BOHEMIA KARL - CHOVNÁ STANICE

Novinky

17.9.2007 »

Babetta úspěšně složila zkoušku ZVP-1 (zachranná zkouška vodních
prací) - gratulujeme!!!

 

2.9.2007 »

Aktuální foto naší smečky ((-:

 

 

1.9.2007 »

Gratulujeme Babettě za složení zkoušek OVVR za plný počet bodů!!

 

 

30.8.2007 »

Moc děkujeme za aktuální foto Black Lady (alias nevěsty) v její oblíbené pozici pod záclonou ((-:

 

 

25.8.2007 »

Jsme se zúčastnily spolu s Anettou II. Mezinárodního setkání kynologů skupin USAR týmů zaměřené na praktické nasazování psovodů se psy, kteří jsou předurčeni k vyhledávacím a záchranným pracím, které probíhalo v těchto dnech v Chomutově a v družstvu spolu s  Petr em Lindou a jeho zkušenou pitbulkou „Kudlou“ získaly 1. místo v konkurenci šesti evropských států a profesionálních kynologických složek ČR. Toto první místo jsme vybojovali pod hlavičkou Sboru dobrovolných hasičů Hejnice, kde jsme členy, a kterým touto cestou děkujeme za perfektní zázemí. Výcvik záchranného psa není dílem jednotlivce, ale je velmi ovlivněn prací celého kolektivu, jeho atmosférou, zkušenostmi, citem pro psy. Takže (((-: DÍK..

    

 

10.6.2007 »

Nové aktuální foto Bandity Bohemia Karl (alias MAXE) a jeho paničky (((((-:

 

 

26.5.2007 »

Klubové výstavy retrieverů na Konopišti se zúčastnily Blackie Blanche Bohemia Karl a Babetta Bohemia Karl. Obě fenky získaly ocenění „výborná“. Blackie navíc postoupila do užšího výběru na vítěze v celkové konkurenci 49 fen v třídě mladých!!!

Opět moc gratuluji a děkuji za prezentaci.

Současně byl mezi vystavujícími objeven tatínek Unforgettable Tankaram, a tak si obě „děvčata“ konečně mohla na vlastní oči prohlédnout „taťku“ ((-:  Myslím, že byly spokojené (((((((-:

Moc děkuji také za spolupráci a kontakt s majiteli našich štěňat, kterého si velmi vážím.

    

(Foto – M. Prošková) 

24.- 25.5.2007 »

Ve dnech 24.- 25.5.2007 *  jsme splnily s Aničkou kynologické atestační zkoušky ve specializaci „P – plošné vyhledávání“. Tato atestace probíhá podle Pokynu GŘ Hasičského záchranného sboru ČR a náměstka ministra vnitra č.48, kterým stanoví kvalifikační požadavky na psovoda se psem předurčeného k nasazení v rámci záchranných prací. Tyto atestace jsou velmi náročné, z deseti zúčastněných jsme uspěli pouze tři. Celkem tedy v České republice bude k 10.6.2007 pouze 14 psů, kteří jsou držiteli atestace „P – plošné vyhledávání“! (Atestace má platnost dva roky). Opět musím jen sklonit poklonu nad Aniččinou pracovitostí a poctivostí. Samozřejmě, že Anča dostala za odměnu super dlabanec (je známá svojí obrovskou chutí k jídlu) a velkou pochvalu (tu má taky mooooc ráda…).

 

19.5.2007 »

Na MVP v Litoměřicích vybojovala Babetta Bohemia Karl titul CAC a CACIB!!!!! Moc gratulujeme a děkujeme majitelům za skvělé předvedení a současně jsme moc rádi, že byla takto ohodnocena fenka, o které víme, že je především určena pro pracovní využití (záchranářský výcvik). Na předvádění se nám mimo jiné líbil kontakt Babetty s majitelem a výrazný temperament. Takže ještě jednou: GRATULUJEME! (((((((((((-:

    

Náš Baddy získal ocenění Velmi dobrý – viz posudek.

 

 

14.4.2007 »

Když se tak člověk vrací večer ze stopy… a zastaví se u rybníka…, tak vidí věci…((-:   Už je tady jaro se vším všudy, více světla a tepla. My jsme se psy stále častěji u vody. Zřejmě byli labradoři v minulém životě vodníci ((-: (a nebo podvodníci (((-:)

    

Stránka 6 z 11
Výsledky 51 - 60 z 109

6

Novinky

8. 11. 2015

Zůčastnili jsme se s našimi holkami mezinárodní výstavy psů v Praze. Querida získala ocenění V3 - třída otevřená  (v konkurenci 10 ...

20. 9. 2015

 Dnes Querida v Karlových Varech úspěšně splnila záchranářsou zkoušku RH-FL E .

17. 8. 2015

Z ošklivého kačátka se stává krásná labuť. Naše neposedná Kerka (Querida) krásní a moudří  

» ostatní články

CHOVNÁ STANICE

© Copyright 2006
Všechna práva vyhrazena