BOHEMIA KARL - CHOVNÁ STANICE

Novinky

12.4.2009 »

Jako asi všichni, tak jsme i my zajásali nad příchodem sluníčka, které nám už tak chybělo, a vyrazili do přírody. Doufám, že takto brzy dohoníme po zimě chybějící kondičku. Psi tyto delší procházky doslova milují.

   

 

5.3.2009 »

5.3.2009 * Našim štěňatům z vrhu „B“ jsou již tři roky – nové fotky ve fotogalerii

 

1.3.2009 »

Od nového roku pravidelně trénujeme prohledávání sutin. Soustřeďuji se především na výcvik Baddíka, který je přeci jen stále záchranářský elév a do zkušeného záchranáře mu ještě chybí velký kus cesty. Po tréninku jsou pak oba naši „pracující blonďáci“ oprávněně unavení a zaslouží si relax (-:.
PSSSSSSSSSST nebudit ((((-:

   

 

24.12.2008 »
  
Přeji všem krásné vánoční svátky plné pohody a mnoho zdraví, štěstí a lásky do roku 2009...

 

19.12.2008 »

Vrátila jsme se z měsíčního pobytu ve Venezuele. Ač v listopadu a prosinci by v Amazonii mělo být léto - tedy sucho, tak pršelo srovnatelně, jako v období dešťů - jo, jo, v Čechách víme houby, co je déšť... Těšila jsem se na focení zvířat, ALE... opice (vřešťani, chápani a malpy) se objevily vysoko v korunách stromů pralesa zrovna v okamžiku, když jsem si do loďky nevzala foťák, protože jsem se bála, že zvlhne (nakonec stejně zvlhl...). V dáli mimo dosah fotoaparátu lítali velcí arové a slyšela jsem, jak na mne výsměšně řvou: „Ty krrráv… krrrrá...“ (-:. No já je chápu… Asi si pořídím domů papouška (-:. Vydry jsem vyfotila za jízdy pralesem v kuriaře (loďce) chvilku před tím, než zmizeli pod vodou, a nikde po nich nebylo ani vidu ani slechu… Prostě prales žije svým přísným řádem a platí zde pravidlo sežrat, a nebo být sežrán, a proto jsou  zde zvířata velmi plachá.

      

 

16.12.2008 »

16.12.2008 * dorazila fotečka zas jednoho „medvídka“ z naší stáje - Barryho Bohemia Karl. Prý je krásný po pánečkovi - tak Vám kluci gratuluji (((-:

 

 

8.11.2008 »

Přišly nové fotky Bacardiho Bohemia Karl, tak jich pár zveřejňujeme a těšíme se, jestli pošle někdo nějaké další… no abychom viděli… Jinak myslím, že se Bacardi povedl podobně, jako známý kubánský rum…(((-:

      

 

26.10.2008 »

S Anettou jsme se zúčastnily výběrového závodu na Mistrovství světa 2009 ve výkonu záchranářských psů v kategorii RH-FLB (plošné vyhledání) v Hejnicích a umístily se na 4.místě.

 

29.9.2008 »

Náš „Méďa Béďa“ Baddy se dne 27.9.2008 umístil v chomutovském, velmi hezky pořadateli uspořádaném, stopařském „Březeneckém duelu“ v kategorii ZM na 3. místě a dostal krásnou medaili (-:.

    

 

14.9.2008 »

Dne 12.-13.9.2008 jsme se zúčastnily v Klánovicích Mistrovství ČR složek Integrovaného záchranného systému kynologů záchranářů pro rok 2008 pořádaný Městskou policií Praha. S Anettou jsme se v kategorii ploch umístily na  3. místě. Tohoto výsledku si opravdu velmi vážím, vzhledem k tomu, že v okamžiku, kdy jsme na tuto soutěž odjížděly, měla Anička počínající falešnou březost a byla zhruba měsíc po operaci pravého oka, kdy ji byly z pod víčka odstraněny výrůstky bakteriálního původů. Vzhledem k citlivosti očního aparátu a stále ještě nevstřebaných vnitřních stehech očního víčka nebyla Anička ještě zdaleka v kondici. Jenomže fenka, která za mnou v areálu šla, co by noha nohu mine a k tomu na mne koulela mateřské pohledy způsobené hormonálními změnami, se v okamžiku kdy nastoupila na prohledávání terénu změnila v aktivní, pracovitou, spolehlivou labradorku, kterou práce moc baví. Musím se tedy přiznat, že jsem byla na toto „zlehka“ (-: rozmazlené, svéhlavé a neuvěřitelné srdnaté zvířátko opravdu pyšná a znovu jsem musela obdivovat její úžasnou labradoří pracovní povahu, která ji byla dána do vínku. Takže tentokrát: Anči Dík!

 

Stránka 3 z 11
Výsledky 21 - 30 z 109

3

Novinky

8. 11. 2015

Zůčastnili jsme se s našimi holkami mezinárodní výstavy psů v Praze. Querida získala ocenění V3 - třída otevřená  (v konkurenci 10 ...

20. 9. 2015

 Dnes Querida v Karlových Varech úspěšně splnila záchranářsou zkoušku RH-FL E .

17. 8. 2015

Z ošklivého kačátka se stává krásná labuť. Naše neposedná Kerka (Querida) krásní a moudří  

» ostatní články

CHOVNÁ STANICE

© Copyright 2006
Všechna práva vyhrazena